Ile opłaca się wydać na program do zarządzania? - Oprogramowanie do zarządzania projektami

Reply

pawel_77

25 Oct 2021, 12:10pm
Tak jak w temacie - ile Wy wydajecie, ile myślicie, że rozsądnie jest wydawać? Będę wdzięczny za Wasze opinie

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


wojtek_it

28 Oct 2021, 9:38pm
Dla mnie przy małym zespole to kilkadziesiąt złotych miesięcznie, no może około 100 zł jeśli ludzie pracują dla Ciebie zdalnie, bo wtedy to już jest istotna sprawa. No i jeśli Twoi pracownicy nie używają tego programu codziennie to wtedy moim zdaniem to jest znak, że on jest po prostu niepotrzebny i trzeba pomyśleć nad zmianą

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


palka

9 Nov 2021, 2:25pm
No to wszystko zależy od tego jakiego zakresu potrzebujesz, ile masz ludzi i ile potrzebujesz miejsca w chmurze w przypadku jak rozwiązanie jest onlineowe. Ja osobiście przy moich projektach nie chcę wydawać więcej niż 100-200 zł./m-c

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


andrew

20 Nov 2021, 4:09am
Ja uważam, że wydawanie kasy na jakikolwiek program mija się z celem, bo mnie spokojnie wystarcza zwyczajny excel i kalendarz. Nikt nigdy nie potrzebował jakichś dodatkowych programów czy innych rzeczy - radziny sobie świetnie bez takich wynalazków.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


pablo

28 Nov 2021, 9:44pm
Hej
a to nie jest tak, że opłaca się wydać po prostu tyle, żeby się zwróciło? Czyli trzeba zwyczajnie sprawdzić- policzyć ile się wydało na program (dlatego może lepiej wybrać opcję cloudową, gdzie się płaci np. za miesiąc, a potem można zrezygnować, to jest bardzo wygodne) i mniej więcej zliczyć ile czasu mniej się poświęcało na rzeczy typowo organizacyjne. Wiem, że to cięzko policzyć, ale jak się chce to mniej więcej się da. Polecam używanie takich rzeczy jak karty pracy w compasie do tego celu. U mnie wyszło, że taki compass zdecydowanie się zwraca, a nawet bardzo opłaca.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


Kambeker

30 Nov 2021, 11:46am
A mnie się wydaje z kolei, że ciężko to wszystko określać kategoriami pt. Opłaca się czy się nie opłaca - bo to jest bardzo, bardzo niemierzalne. Chodzi o to co nam pasuje, co pasuje naszemu zespołowi i przy czym nam się dobrze po prostu pracuje. Moim zdaniem już lepiej wydać trochę więcej i być zadowolonym niż męczyć się z tanim programem, który nikomu nie pasuje.
No ale oczywiście są też opcje i w miarę tanio, i dobrze ;)

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)


Mobile

4 Dec 2021, 11:56pm
Zgadzam się z przedmówcą, ale na szczęście u mnie i tanio i dobrze zadziałało :-)

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:06am,
zmieniany changed 1 time(s)

Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!