Egzamin PMP - jak się przygotować? - Szkolenia, kursy, certyfikaty

Reply

Matero

27 Jun 2019, 3:35pm
Chciałabym przystapić jak najszybciej do egzaminu PMP
i mam pytania odnośnie waszych doświadczeń jezeli chodzi o kursy organizowane przez PMI lub MT&DC.

Dominik_G

5 Sep 2019, 12:37am
Niestety nie brałem udziału w żadnym szkoleniu MTDC przygotowującym do ezgaminu PMP. Z tego co mi wiadomo, szkolenia te mają dobrą opinię wśród uczestników. Niestety ich cena trochę odstręcza, biorąc pod uwagę, że przygotowanie do egzaminu to zwykle kilka szkoleń z wybranych działów metodyki.

Monia

14 Sep 2019, 10:55pm
Ja nie korzystałam z kursów przygotowujących i dało się.
Mogę zwrócić uwagę na jeden ważny element - podręcznik PMBOK Guide i wiedza w nim zawarta jest niewystarczająca do zdania egzaminu!
Najlepszym podręcznikiem jaki znam jest podręcznik-bryk zawierający również pytania testowe wraz z Cd Rity Mulcahy "PMP Exam Prep"!!! (można kupić na aukcjach internetowych Amazona za 22$). W Polsce książkę razem z multimediami widziałam w księgarni Bankowej, ale za kosmiczną cenę ok 3 tyś zł.

Matero

17 Dec 2019, 12:45pm
Dzięki wielkie.
Kupilam PMBOka i zamówiłam kilka dni temu z Amazona ta książkę PMP exam prep.
trochę sie załamałam ze PMBok jest nieswytarczajacy:( no coż ... trzeba bedzie sie pouczyc wiecej...
Zamierzam sie wybrac na kurs przygotowujacy do egzaminu , na razie mysle o MTDC ... chyba jest w miare "korzystny cenowo"
3 dni -- 4 tys. widzialam droższe ok 6-7 tys.

Tomas

7 Jan 2020, 11:58am
Witaj,
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej jest zrobić możliwie jak najwięcej testów próbnych. W internecie jest tego dużo i nie koniecznie trzeba za nie płacić. Jest bardzo dużo pytań testowych za darmo. Tylko w ten sposób oswoisz się z pytaniami, poznasz obszary wiedzy które musisz uzupełnić i nic Cię nie zaskoczy na samym egzaminie.
Powodzenia.

Tomasz_M

27 Jan 2020, 9:06pm
PMBOOK jest wystarczajacy + zaznajomienie sie z wartosciami etycznymi promowanymi na http://pmi.org.
Wydawanie pieniedzy na MTDC i inne oferty to tak jakbys palila pieniadze w plomieniu swiecy. Jesli juz to zachowaj papier na "basic human needs". Pozdrawiam i zycze wszystkim "high exam results".

Edula

30 Mar 2020, 6:54pm
Ja polecam, wysoki poziom, moim zdaniem warto MT&DC

Fosal

8 Apr 2020, 1:47pm
Życze powodzenia.
Ponadto jeśli można Ci radzić, to proponuję zrobić maximum testów z Rity. Mają swoją specyfikę i z obserwacji innych osób często te pytania i różne ich warianty są popularne na egzaminie. Nie ma innej rady jak wkuć pewne specyficzne elementy, definicje na pamięc, które podaje Rita oraz zwrócić uwagę na jej sugestie - nie ma ich w PMBOKu.

Artek

2 Jun 2020, 8:46am
Polecam szkolenia przygotowujace do CAPM/PMP

Więcej informacji na stronie: http://www.kurspmp.com
Tematyka kursu odpowiada zagadnieniom testowanym podczas egzaminu PMP. Kurs przybliża także ogólne zasady prowadzenia projektów oraz zadządzania aspektami związanymi z nimi.
Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!