Szkolenia z zarządzania projektami - Szkolenia, kursy, certyfikaty

Reply

Junior

20 Oct 2021, 7:43am
Hej

Szukam dobrych szkoleń z zarządzania projektami - interesuje mnie coś szczególnie w Warszawie, żeby było praktycznie i najlepiej nie za długo - jeden dzień, góra dwa. Potrzebuję tego bardziej jako szkolenia menedżerskiego, dla moich kierowników, którzy będą docelowo wprowadzać w zarządzanie projektami całe swoje zespoły. Czy Ktoś gdzieś może był? Uczestniczyliście w czymś takim? Możecie kogoś polecić?

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)


Artek

31 Oct 2021, 2:39pm
Witam
Ja polecam bardzo serdecznie to szkolenie http://success-story.pl/index.php/pl/oferta/przywodztwo/86-zarzadzanie-projektami-dla-rezultatow. Jest prowadzone przez człowieka z kilkunastoletnim, jeśli nie więcej, doświadczeniem w zarządzaniu projektami i to międzynarodowymi. Szkolenie jest bardzo, bardzo praktyczne no i widać, że prowadzi je po pierwsze ktoś kto ma doświadczenia praktyczne, a po drugie ktoś kto też już przebył naprawdę wiele innych szkoleń. No cóż.... ciężko powiedzieć mi złe słowo o success story - myślę, że najlepiej będzie spróbować po prostu - pójść, trochę zainwestować, a potem ew. decydować czy chce się wysłać na te szkolenia wszystkich swoich menedżerów.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)


palka

10 Nov 2021, 9:49pm
Ja za to jestem przeciw wszelkim szkoleniom. Zarządzanie projektami dla mnie jest na tyle intuicyjne, że można się samemu wszystkiego nauczyć. Ja czytałam książki, uczyłam się w praktyce, trochę googlowałam i nie czuję się jakoś gorsza niż moi wykształceni w tym kierunku koledzy.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)

Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!