Jak zostać project managerem? - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Reply

skrzyp83

26 Apr 2019, 5:38pm
Chciałbym zostać w przyszłości kierownikiem projektów. Co mam zrobić, żeby udało mi się?

LechuOpen

21 Jun 2019, 10:58am
Na pewno musisz mieć mnóstwo energii i motywacji :-) To jest naprawdę trudna i wymagająca praca. Nie piszę tego, bo chcę Cię zniechęcić, ale żebyś najpierw poważnie wszystko przemyślał. Pozdrawiam serdecznie ;-)

KarOlka

6 Nov 2019, 4:02pm
Ja, jak byłam na Twoim miejscu, na początku zapoznałam się z literaturą. To prawie nic nie kosztuje, a pozwala zorientować się czy to jest to co chcę w życiu robić. Na rynków jest naprawdę mnóstwo książek - wybierz sobie coś.

sebek_321

29 Dec 2019, 7:38pm
Moim zdaniem teoria nic nie znaczy. Musisz zacząć od praktyki - poszukaj może jakiegoś stażu, praktyki, cokolwiek i zacznij obserwować jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Może trafisz od razu na doświadczonego pma, który nauczy cię więcej niż wszystkie książki.

zbiwniew_it

28 Jan 2020, 6:04am
A może zrobiłyś jakieś szkolenie? Bez sensu jest chyba zaczynać od pracy przy projekcie, jak nie ma się o tym zielonego pojęcia.

kasia_u2

26 Jun 2020, 6:55am
Ja wkręciłam się w PM dzięki pracy w NGO i wolontariacie. W takich miejscach jest mnóstwo przyjaznych osób, które we wszystkim pomogą. A pracy projektowej jest coraz więcej! I jeszcze jedno - przy okazji pomagasz innym ludziom, to jest bezcenne.

skrzyp83

28 Jun 2020, 8:17am
Znalazłem taki artykuł: http://www.ithink.pl/artykuly/biznes/nauka/chce-zostac-kierownikiem-projektu/
Co o tym sądzicie?

kasia_u2

29 Jun 2020, 6:03am
Trochę ogólnikowe, ale może dawać do myślenia.
Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!