Gry i ćwiczenia integracyjne - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Reply

Izkaa

28 May 2019, 11:03am
Zarządzam małym zespołem projektowym (projekt IT) i jest to nowy projekt, dlatego ludzie nie są ze sobą zgrani i potrzebują chyba integracji.

Dlatego proszę Was o propozycje ćwiczeń, gier integracyjnych, dzięki którym możemy się bardziej zgrać i zrozumieć na czym polega praca zespołowa.

Monika_w

1 Jun 2019, 2:58pm
Żeby lepiej poznać siebie nawzajem i zobaczyć jak nas widzą inni proponuję prostą zabawę. Każdy dostaje dużą kartkę papieru i pisze na niej o jednej wybranej osobie -cechy charakteru, temperament... oczywiście wszystko bardzo kulturalnie. Później cała grupa stara się odgadnąć, na których kartkach jest czyj opis.
U mnie ta zabawa bardzo się sprawdziła, mam nadzieję, że pomoże :)
Żeby lepiej poznać siebie nawzajem i zobaczyć jak nas widzą inni proponuję prostą zabawę. Każdy dostaje dużą kartkę papieru i pisze na niej o jednej wybranej osobie - cechy charakteru, temperament... oczywiście wszystko bardzo kulturalnie. Później cała grupa stara się odgadnąć, na których kartkach jest czyj opis.
U mnie ta zabawa bardzo się sprawdziła, mam nadzieję, że pomoże :)

kinia

12 Jul 2019, 8:18pm
Ja mam trochę podobne ćwiczenie, ale w moim każdy pisze na kartce trzy rzeczy, o których nikt z zespołu o nim nie wie. Później karteczki miesza się i podobnie - zgaduje się która była czyja. Można dowiedzieć się wiele o swoich współpracownikach i przy okazji przełamać lody!
Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!