Consulting z zakresu zarządzania projektami - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Reply

skrzyp83

21 Oct 2021, 1:53pm
Moi drodzy, zastanawiam się nad skorzystaniem z usług consultingowych firmy, która ogólnie specjalizuje się zarządzaniem projektami. Na dzień dzisiejszy potrzebuję skompletowania porządnie zespołu projektowego, po części z ludzi, których już mam, ale nie wykluczam zatrudnienia kogoś nowego. I trochę usług takich networkingowych.
Czy możecie mi coś polecić? Ktoś już z czegoś takiego korzystał może?

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)


tomek_k

23 Oct 2021, 12:44pm
Cześć
Ja kiedyś korzystałem z takich usług jak tworzyliśmy w firmie PMO - biuro projektów. Z dwie osoby przyjechały do nas, posiedziały, sprawdziły czego nam trzeba, a potem profesjonalnie, spokojnie przygotowaliśmy całą dokumentację itd. Zatrudniliśmy pracowników, przeszkoliliśmy... ogólnie to bez ich know how to by się raczej tak łatwo nie udało.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)


Katarzyna_o

4 Nov 2021, 6:51pm
O, to ciekawe, ja nawet nie wiedziałam, że takie firmy istnieją? A czym się jeszcze zajmują? Tylko team building czy coś jeszcze? Czy to się łączy np. z firmami, które piszą projekty unijne dla cudzych pomysłów?

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)


tomek_k

12 Nov 2021, 8:44am
Ja nie wiem czy wszystkie, ale wydaje mi się, że to bardzo prawdopodobne, bo ta moja firma, z której usług korzystaliśmy, jak dobrze pamiętam, coś takiego robiła.

Last edited by the author: 6 Mar 2014, 11:05am,
zmieniany changed 1 time(s)

Reply
Manage your Projects,
Team and Documents online!